top of page

Mechanika pojazdowa

Nasz Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi wszystkich marek samochodowych.

Specjalizujemy się w naprawach z zakresu m.in.:

 • mechaniki pojazdowej;

 • elektryki i elektroniki;

 • diagnostyki silników Diesla oraz benzynowych;

 • serwisu zawieszenia;

 • serwisu układów hamulcowych;

 • serwisu olejowego wraz z wymianą filtrów;

 • serwisu oświetlenia;

 • serwisu klimatyzacji.

Zapraszamy do naszego serwisu także na:​

 • przeglądy okresowe (eksploatacyjne OT na gwarancji i po gwarancji, zgodnie z GVO/MVBER);

 • sprawdzenie auta przed zakupem;

 • wymianę żarówek, piór wycieraczek, akumulatorów.

1. Umówienie wizyty

Zadzwoń i umów się na wygodny dla Ciebie termin.

2. Wycena usługi

Przygotujemy dla Ciebie przejrzysty kosztorys naprawy. Wszystkie koszty zostaną dokładnie przedstawione i omówione.

3. Realizacja

Po akceptacji kosztorysu, przejdziemy do realizacji wymienionych usług.

Starannie zabezpieczymy elementy wnętrza pojazdu, które mogłyby ulec przypadkowemu zabrudzeniu.

Skontaktujemy się z Tobą, jeśli wystąpią niespodziewane koszty dodatkowe.

4. Odbiór pojazdu

Po wykonaniu usługi, skontaktujemy się z Tobą w sprawie odbioru pojazdu.

Teraz możesz cieszyć się w 100% sprawnym samochodem i bez obaw dalej jeździć swoim pojazdem. 

Picsart_22-10-04_17-32-37-831.jpg

Wygodna poczekalnia

Na czas realizowania usługi do Państwa dyspozycji jest czysta, uporządkowana i przyjazna poczekalnia z miejscami do siedzenia. 

Pyszna Kawa

Darmowe Wi-Fi

Aktualna Prasa

OPINIE O NAS

Image by Benjamin Brunner

Google

Korzystam z tego serwisu już długie lata (ponad dziesięć), serwisuję u nich już czwarty samochód. Nigdy mnie nie zawiedli (co dziś jest rzadko spotykane), szczerze polecam.

Wybór opony

Google

Szybka i fachowa obsługa. Auto zostało przyjęte do serwisu o umówionej godzinie, bez opóźnień. Personel bardzo kulturalny i uprzejmy. Dawno nie spotkałem się z tak miłą atmosferą w serwisie samochodowym.

Image by Enis Yavuz

Oponeo

Bardzo wysoka i fachowa kultura obsługi. Estetyczna i komfortowa poczekalnia. Bardzo pozytywne wrażenie. Korzystanie z takiego serwisu to sama przyjemność. Godny polecenia.

 • Jakie Marki Obsługujemy?
  Obsługujemy wszystkie marki samochodów: Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, SEAT, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo oraz ponad 50 innych marek
 • Na jakiej podstawie wykonujemy kosztorys naprawy?
  W momencie przygotowywania kosztorysu, korzystamy z programów serwisowych przeznaczonych do określenia norm czasowych pracy w zależności od marki i modelu pojazdu, mocy i rodzaju silnika czy łatwości dostępu do poszczególnych części w pojeździe. Wycena naprawy opiera się właśnie na podstawie przygotowanych norm czasu pracy, potrzebnych do wykonania danej usługi. Całość kosztorysu wraz z częściami jest przedstawiona klientowi do akceptacji.
 • Czy mogę serwisować nowe auto na gwarancji?
  Tak, Warsztaty Bosch Service zapewniają kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług. Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta. Pozwala to właścicielom samochodów do swobodnego wyboru miejsca serwisowania pojazdów. Oznacza to że przegląd samochodu w serwisie nieautoryzowanym nie może być powodem odmówienia posiadaczowi samochodu praw wynikających z udzielonej mu gwarancji. Oznacza to także możliwość instalowania w samochodach części nieoryginalnych, tak zwanych zamienników, bez utraty gwarancji."
 • Jak Często należy wykonywać przegląd auta?
  Min. 1 przegląd w roku, co 15 000-30 000 kilometrów. Właściciele aut, którzy pokonują więcej km niż 30 tys. km wykonują przeglądy min. 2 razy w roku. Koszty częstszego serwisu są mniejsze od późniejszej ewentualnej naprawy.
 • Co w wchodzi w skład przeglądu?
  Przegląd w 10 punktach w Bosch Car Service Auto-Land zapewnia Ci bezpieczną jazdę każdego dnia w roku, niezależnie od pogody. Poniższe podzespoły są sprawdzane przez naszych fachowców: Systemy elektroniczne Opony Światła Podwozie Klakson Hamulce (kontrola wzrokowa) Wycieraczki Akumulator (kontrola wzrokowa) Płyny eksploatacyjne Klimatyzacja
 • Kiedy powinno się wymienić opony?
  Zgodnie z zaleceniami producentów - wymiana opon na zimowe powinna odbywać się, gdy temperatura powietrza spada poniżej 7 stopni C. Najważniejsze jest jednak to, by zdążyć przed pierwszym śniegiem lub gołoledzią. W przypadku opon letnich - wymieniamy je, gdy temperatury powietrza utrzymują się powyżej 7 stopni Celsjusza.
 • Jakie są Godziny pracy Bosch Service Auto-Land
  Serwis: pon. - pt. 8-17 Stacja Kontroli Pojazdów: pon. - pt. 8-18
bottom of page