top of page

Stacja Kontroli pojazdów

Badanie techniczne pojazdów do 3,5 t

99 zł – Badanie okresowe samochodu o masie całkowitej do 3,5 t
98 zł – Badanie techniczne samochodu do 3,5 t po raz pierwszy (samochód sprowadzony z zagranicy)
63 zł – Badanie motocykla
162 zł – Badanie samochodu z instalacją gazową
141 zł – Badanie samochodu TAXI
194 zł – Badanie pojazdu po kolizji drogowej z zabranym dowodem rejestracyjnym
35 zł – Badanie pojazdu po zamontowaniu haka holowniczego

 

 

 

Wpisz datę swojego badania technicznego.
Wyślemy Ci przypomnienie sms , gdy będzie się zbliżać termin badania.

Dziękujemy! Wyślemy Ci wiadomość SMS gdy będzie się zbliżac termin badania.

12 000.png
12 000 (2).png

Przypomnienie SMS

Nie musisz pamiętać o dacie kolejnego badania technicznego, wyślemy Ci przypomnienie gdy będzie się zbliżać termin badania.

Wygodna płatność kartą

Przyjmujemy płatności karta płatniczą oraz gotówką

Dodatkowe gadżety

Po pozytywnym badaniu technicznym otrzymasz dodatkowy upominek

 • Jakie Marki Obsługujemy?
  Obsługujemy wszystkie marki samochodów: Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, SEAT, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo oraz ponad 50 innych marek
 • Na jakiej podstawie wykonujemy kosztorys naprawy?
  W momencie przygotowywania kosztorysu, korzystamy z programów serwisowych przeznaczonych do określenia norm czasowych pracy w zależności od marki i modelu pojazdu, mocy i rodzaju silnika czy łatwości dostępu do poszczególnych części w pojeździe. Wycena naprawy opiera się właśnie na podstawie przygotowanych norm czasu pracy, potrzebnych do wykonania danej usługi. Całość kosztorysu wraz z częściami jest przedstawiona klientowi do akceptacji.
 • Czy mogę serwisować nowe auto na gwarancji?
  Tak, Warsztaty Bosch Service zapewniają kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług. Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta. Pozwala to właścicielom samochodów do swobodnego wyboru miejsca serwisowania pojazdów. Oznacza to że przegląd samochodu w serwisie nieautoryzowanym nie może być powodem odmówienia posiadaczowi samochodu praw wynikających z udzielonej mu gwarancji. Oznacza to także możliwość instalowania w samochodach części nieoryginalnych, tak zwanych zamienników, bez utraty gwarancji."
 • Jak Często należy wykonywać przegląd auta?
  Min. 1 przegląd w roku, co 15 000-30 000 kilometrów. Właściciele aut, którzy pokonują więcej km niż 30 tys. km wykonują przeglądy min. 2 razy w roku. Koszty częstszego serwisu są mniejsze od późniejszej ewentualnej naprawy.
 • Co w wchodzi w skład przeglądu?
  Przegląd w 10 punktach w Bosch Car Service Auto-Land zapewnia Ci bezpieczną jazdę każdego dnia w roku, niezależnie od pogody. Poniższe podzespoły są sprawdzane przez naszych fachowców: Systemy elektroniczne Opony Światła Podwozie Klakson Hamulce (kontrola wzrokowa) Wycieraczki Akumulator (kontrola wzrokowa) Płyny eksploatacyjne Klimatyzacja
 • Kiedy powinno się wymienić opony?
  Zgodnie z zaleceniami producentów - wymiana opon na zimowe powinna odbywać się, gdy temperatura powietrza spada poniżej 7 stopni C. Najważniejsze jest jednak to, by zdążyć przed pierwszym śniegiem lub gołoledzią. W przypadku opon letnich - wymieniamy je, gdy temperatury powietrza utrzymują się powyżej 7 stopni Celsjusza.
 • Jakie są Godziny pracy Bosch Service Auto-Land
  Serwis: pon. - pt. 8-17 Stacja Kontroli Pojazdów: pon. - pt. 8-18
bottom of page